Motoryzacja w Polsce i na świecie

Przeglądasz kategorię: Kupno samochodu

Przepisy drogowe

Zdaje się, że polskie przepisy drogowe nie są idealnie skonstruowane. To, że nie zgadzamy się z niektórymi z nich nie oznacza jednak, że jesteśmy zwolnieni z konieczności ich przestrzegania. Z (więcej…)

Czym się kierujemy podczas wybierania auta?

Warto zastanowić się nad tym, czym kierujemy się podczas wybierania dla siebie samochodu. Dlaczego warto? A chociażby dlatego, żeby przekonać się, czy faktycznie podejmujemy optymalne (więcej…)

Samochody na polskich drogach

Wielu z nas, z pewnością, pamięta jeszcze czasy, w których na polskich drogach był bardzo mały ruch, a na zakupienie samochodu mogli sobie pozwolić (więcej…)

Wybieranie samochodu

Bez względu na to, ile zarabiamy i jak duże mamy oszczędności, kiedy musimy podjąć decyzję o zakupie jakiegoś droższego produktu, to dobrze ją przemyślmy. Pochopne przeznaczenie (więcej…)

http://rentis.pl/wynajem-samochodow/praga-lotnisko.html

Kupno samochodu – podejście praktyczne

http://katalizatory.pro/katalizatory/walbrzych http://linki-samochodowe.pl

Większość z nas podczas wybierania samochodu powinna kierować się kwestiami natury praktycznej. Każdy z nas ma przecież określone obowiązki, potrzeby oraz (więcej…)

Polskie samochody

Historia polskiej motoryzacji nie jest jakoś szczególnie bogata, jednak kiedy spojrzymy w przeszłość, to odnajdziemy tam przynajmniej kilka ciekawych (więcej…)