Motoryzacja w Polsce i na świecie

Szybcy i głupi

pasta bosal

W filmie „Szybcy i wściekli” pokazany jest świat nielegalnych wyścigów samochodowych, które odbywają się na ulicach miast. Oczywiście, seria tych produkcji nie pokazuje go sposób prawdziwy. Podczas oglądania tych filmów można zapałać miłością do nielegalnych wyścigów, jednak lepiej nie próbować nawet startów w nich. Jest to bardzo niebezpieczne i to nie tylko dla nielegalnych rajdowców, ale również dla osób trzecich.

software.żywe.com.pl Katalizator Fiat Punto skup monolitu katalitycznego allekurier.pl

Kiedy ścigamy się na profesjonalnym torze, to owszem, również ryzykujemy, jednak głównie własnym zdrowiem i życiem (czasami dochodzi również do tragicznych wypadków z udziałem kibiców, ale dzieje się to raczej rzadko). Na ulicach miast jest zdecydowanie inaczej, bo przecież spotkać na nich możemy zwykłych uczestników ruchu oraz przechodniów, którzy wcale nie mają ochoty na zwiększoną dawkę adrenaliny i niepotrzebne ryzyko.

Nielegalne wyścigi uliczne to naprawdę spore zagrożenie dla ludzi i ich mienia. Jeśli więc bardzo zależy nam na uczestnictwu w wyścigach, to lepiej zapiszmy się na których z profesjonalnych rajdów.

Komentowanie zablokowane.